Resultater fra treningsstevne 8/6-16

-Rresultatliste 08.06.2016 RFIK

Hare på spring
I Ringerike Fik har vi en hare til låns;)

ringerike-fik-treningsstevne-2ringerike-fik-treningsstevne-3

Stevne: Treningstevne
Stevnested: Hønefoss stadion
Stevnedato: 08.06.2016
Arrangør: Ringerike Friidrettsklubb
Kontaktperson: Hanne Gaarud
Telefon: 91736069
Epost: ringerike.friidrett@gmail.com
Utendørs: j
Kommentar:
Resultatliste:
<fødselsår> <klubb> <resultat> <vind> <resultat>
J-11 60m
1 Dorthea Gåsbakk 2005 RFIK 10,51 -0,1
2 Nora Djønne-Dahl 2005 RFIK 11,69 -0,1
J-12
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 8,82 -2,5
J-13
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 10,17 -0,1
1 Ingrid Johansen 2003 RFIK 10,17 -0,1
J15
1 Mina Lager 2001 RFIK 9,10 -2,5
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 11,98 -0,1
J-15 100m
1 Helle Henriksen Hvidsten 2001 Modum FIK 15,86 -1,6
J-17
1 Sofie Sundøen Brørby 1999 RFIK 16,44 -1,6
ks
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 14,19 -1,6
KS 400m hekk  76,2cm
1 Sigrid Semmingsen 1996 IL BUL 1.02,88
2 Vår Åsheim 1999 Ull/Kisa 1.04,11
J-13 600m
1 Ingrid Næstad Johansen 2003 RFIK 2.26,40
Maya Reinton Andersen 2003 RFIK DNF
J-15
1 Vårinn Brocker Næss 2001 RFIK 3.01,10
2 Vilde Kjos 2001 RFIK 3.03,09
3 Guro Stavik 2001 RFIK 3.10,06
J-15 3000m
1 Tuva Aas Stræte 2001 Ringkollen Skiklubb 11.55,66
J-18/19
1 Liv Nordengen 1998 RFIK 11.48,60
KS
1 Marte Pedersen 1986 RFIK 10.35,79
2 Ida Marie Dahl 1985 RFIK 11.09,99
3 Karianne Dalen 1980 Ringkollen Skiklubb 11.16,74
j-12 Lengde sone 0,5
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 4,20 0,5
  1,1     0,5     1,9     1,4
4,02    4,20    3,96     3,81
J-13 Lengde
1 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 3,51 1,6
   2,9     1,6     2,4     2,2
3,50   3,51    3,28   3,43
2 Ingrid Johansen 2003 RFIK 3,20 1,6
   1,6     0,5     1,3     2,2
3,20   3,05    3,10    3,06
J-15
1 Mina Lager 2001 RFIK 3,91 2,5
   0,7    1,6      1,3    2,5
3,39    3,73   3,76  3,91
2 Vårinn B. Næss 201 RFIK 3,87 1,1
   1,4    0,6    1,1    2,4
3,49  3,54   3,87  3,33
3 Vilde Kjos 2001 RFIK 3,43 1,2
  0,5    1,2     1,6     3,3
3,22  3,43   3,25   3,20
4 Guro Stavik 2001 RFIK 3,51 4,5
             -0,3                2,5
   x      3,21       x      3,51
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK
    -0,4      1,9
1,72        1,86    x        x
J-11 Liten ball 150g
1 Dorthea Gåsbakk 2005 RFIK 16,12
J-12
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 34,43
J-13
1 Ingrid Johansen 2003 RFIK 27,67
2 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 20,41
J-15
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 27,42
J-15 Funkjonshemmet
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 8,54
J-11 Spyd 400g
1 Nora Djønne 2005 RFIK 8,68
J-13
1 Hannah Bentzen 2003 RFIK 19,91
J-15
1 Helle Henrinksen Hvidsten 2001 Modum FIK 31,74
KS Spyd 600g
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 35,40
J-11 Kule 2 kg
1 Nora Djønne 2005 RFIK 4,10
3,81  3,76  3,77  4,10
J-12
1 Inga Bråthen Grønhovd 2004 RFIK 8,87
6,70  8,87  8,09  7,39
J-13
1 Ingrid Næstad Johansen 2003 RFIK 7,59
7,12   7,47   7,29   7,59
2 Maya Reinton Andersen 2003 RFIK 6,51
6,51   6,32   5,64   6,15
J-15 Kule 3 kg
1 Vilde Kjos 2001 RFIK 6,26
5,92  5,62  6,07  6,26
J-15 Funkjonshemmet Kule 2 kg
1 Ane Marcela Geldbach 2001 RFIK 4,82
4,82  4,74  4,53  4,35
J-17 Kule 4kg
1 Sofie Sundøen Brørby 1999 RFIK 4,99
4,70  4,99  4,81  4,88  4,95  4,78
KS
1 Lovise Gjerdingen 1996 RFIK 8,68
8,00  7,66  7,74    8,12  8,68  8,50
KV55
1 Live Båsen 1958 Modum FIK 8,65
  x    8,55  x  8,52  8,63  8,65
J-15 Slegge 3 kg
1 Helle Henriksen Hvidsten 2001 Modum FIK 50,17
KV55
1 Live Båsen 1958 Modum FIK 34,21
Gutter
60m
G-11
1 Valentin Jensen 2005 RFIK 9,22 0,8
2 Viljar Kjølstad 2005 RFIK 9,49 0,8
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK 10,43 0,8
G-15 100m
1 Oliver Engen 2001 Krødsherad 12,48 -1,3
2 Oskar Helgerud 2001 Modum FIK 12,76 -1,3
3 Cato Sælid 2001 RFIK 13,91 -1,3
4 Magnus Myklebost 2001 Modum FIK 14,56 -1,3
G-16
1 Truls Filseth Augdal 2000 RFIK 12,85 -1,3
G-18/19
1 Martin Andre Solberg 1998 RFIK 13,14 -1,3
MS
1 Vetle Ojala Berg 1996 Tjalve 12,26 -1,9
2 Thamchot Kijlikit 1984 13,62 -1,9
MV-40-45
1 Steffen Andre Solberg 1976 RFIK 13,14 -1,9
G-15 300m hekk 76,2
1 Noah Lien 2001 RFIK 50,12
G-18/19 400 m hekk 91,4
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 1.09,27
G-11 600m
1 Valentin Jensen 2005 RFIK 2.26,12
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 2.17,16
G-13
1 Ole Sælid 2003 RFIK
G-13 800m
1 Jørgen Sørgård 2003 Haugsbyd IL 2.47,44
2 Stein Aas Stræte 2003 Haugsbyd IL 3.10,64
G-15
1 Jonas Sørgård 2001 Rinkollen skiklubb 2.27,95
2 Cato Sælid 2001 RFIK 2.30,96
G-16
1 Fredrik Grønlund 2000 Ringkollen skiklubb 2.18,31
G-17
1 Emil Sørgård 1999 Ringkollen skiklubb 2.17,77
G-17 5000m
1 Olav Engen 1999 Ringkollen skiklbubb 19.15,73
G-18/19
1 Alexander Nybakk 1998 RFIK 18.54,85
2 Sebastian Haugeto 1997 Ringkollen skiklbubb 19.18,38
3 Sindre Raastad 1997 RFIK 20.38,33
MS
1 Thomas Lundstad 1982 RFIK 17.19,56
G-6-10 Lengde sone 0,5m
Eilef Gåsbakk 2007 RFIK 3,11 2,1
  2,1     1,9            3,6
3,11    2,93   x  3,02
G-11
1 Valentin Jenssen 2005 RFIK 3,92 1,0
,                1
  x    x    3,92   x
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 2,96 2,2
  2,2    2,1     0,3
2,96  2,80  2,67  x
G-13
1 Simen Gimnes 2003 Asker skilubb 4,72 1,5
1,3     -0,6      1,5
4,52   4,52   4,72   x
2 Jørgen Sørgård 2003 Haugsbygd IL 3,67 -0,6
, -0,6     1,6     -0,3
3,67    3,49    3,54    x
3 Stein Aas Stræte 2003 Haugsbygd IL 3,62 0,4
  0,4           1,0
3,62   x   3,61    x
4 Ole Sælid 2003 RFIK 3,20 1,3
,         1,3
  x   3,20    x    x
G-15 Lengde
1 Noah Lien 2001 RFIK 5,00 2,5
  2,5    1,7    1,0
5,00  4,75   4,96   x
MS
1 Thamchot Kijlikit 1984 4,38 1,4
  2,1     2,2     1,4      1,2
4,19   4,25   4,38   4,29
G-15 Tresteg
1 Oskar Helgerud 2001 Modum FIK 12,00 1,0
 1,0                 0,8        1,0
11,88  x    11,30   12,00
2 Noah Lien 2001 RFIK 10,57 1,3
1,3
10,57  x   x   x
G-11 Liten ball 150g
1 Valentin Jensen 2005 RFIK 25,40
G-12
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 26,38
G-11 Spyd 400g
1 Viljar Kjølstad 2005 RFIK 17,8
G-13
1 Simen Gimnes 2003 Asker skiklubb 33,17
2 Ole Sælid 2003 RFIK 23,55
G-15 Spyd 600g
1 Oliver Engen 2001 Krødsherad 41,40
2 Magnus Myklebost 2001 Modum FIK 25,34
3 Cato Sælid 2001 RFIK 23,17
G-18/19 Spyd 800g
1 Anders Gaarud 1998 RFIK 42,22
MV-40-45
1 Per Øyvinn Andersen 1971 RFIK 26,95
MV-46-50
1 Geir Lien 1968 RFIK 26,42
G-11 Kule 2 kg
1 Viljar Kjølstad 2005 RFIK 5,65
5,26  x  5,65  4,80
G-12 Kule 3 kg
1 Oliver Kjos 2004 RFIK 5,97
5,70  5,97  5,91  5,29
G-15 Kule 4 kg
1 Noah Lien 2001 RFIK 8,72
8,44  8,35  8,72
G-17 Kule 5 kg
1 Sander Gerber Karlsen 1999 RFIK 8,97
8,29  8,24  8,39  8,97  8,59  8,34
MS Kule 7,26 kg
1 Vetle Ojala Berg 1996 Tjalve 11,42
11,12  11,11  11,06  x   11,32   11,42
2 Thamchot Kijlikit 1984 6,63
5,83  6,63  6,60
MV-46-50
1 Geir Lien 1968 RFIK 8,32
7,99  8,28  8,32
G-13 Slegge 3 kg
1 Ole Sælid 2003 RFIK 11,56
G-15 Slegge 4 kg
1 Oliver Engen 2001 Krødsherad 52,99
2 Noah Lien 2001 RFIK 27,14
MV-46-50 Slegge 7,26 kg
1 Geir Lien 1968 RFIK 31,08